کاربر گرامی، برای بهره مندی از کلیه امکانات نسبت به عضویت در سایت اقدام نمایید

تبلیغات و جذب آگهی

تبلیغات و جذب آگهی·  قوانین و شرایط جذب آگهی در سایتITCivil.ir :

1- از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

2- محتوای سایتهای تبلیغ دهنده در مدت تبلیغ نباید به موارد خلاف قوانین تغییر کند.

3- مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال ITCivil.ir در قبول بنر و آگهی مختار است.

4- تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

5- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در ITCivil.ir (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوءاستفاده از تبلیغات در ITCivil.ir باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

6- هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مدنظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

7- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

8- پیشنهاد میکنیم  نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیاناً از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید. (حتماً در عنوان ایمیل قید گردد جهت بررسی پذیرش آگهی)

9- واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقاً مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای ITCivil.ir نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده ITCivil.ir نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

10- نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت انجام پذير خواهد بود.

11- بديهي است اين سايت تأييد کننده خدمات شرکت ها و سايت هايي که در اين سايت آگهي مي کنند ، نيست.

12- تعرفه تبلیغات، هزینه تبلیغ به مدت 30 روز می باشد.

 

·  مشخصات بنرها:

1- ساخت و طراحی بنر بر عهده متقاضی می باشد.

2- حجم بنر نباید در هیچ موردی بیشتر از 50 کیلوبایت باشد.

3- در صورت امکان رنگ بندي و طرح بنرها نبايد لطمه اي از نظر زيبايي به نماي کلي سايت وارد آورد.

4- بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.

لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد. بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربرغیرمجازمیباشد.

5- بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های ذیل تهیه گردند .(با توجه به نوع پلن انتخابی)

- 120 پیکسل عرض و 240 پیکسل در طول

120*240

 - 468 پیکسل عرض و 60 پیکسل در طول

60*468

- 300 پیکسل عرض و 80 پیکسل در طول 

80*300

- 120پیکسل عرض و 120پیکسل در طول

120*120

6- هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

·  تعرفه تبلیغات در سایتITCivil.ir  :

- در حال حاضر تعرفه تبلیغات در کلیه صفحات و فروشگاه های سایت (در تمام پلن ها) برای یک دوره یکماهه 10.000 تومان (ده هزار تومان) می باشد.

·  مکان های موجود برای تبلیغ:

- پلن های موجود در کلیه صفحات و فروشگاه های سایت با بنر"محل درج آگهی شما" نمایش داده شده است.

·  نحوه سفارش آگهی:

- مطالعه دقیق موارد بالا و انتخاب پلن مورد نظر.

 اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه نمایید.

- جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید به قسمت ارتباط با ما (حتماً در عنوان ایمیل قید گردد جهت پذیرش آگهی) مراجعه کنید.

- پیام درخواستی باید شامل موضوع تبلیغ (آدرس سایت)، پلن انتخابی و مدت زمان تبلیغ به همراه آدرس ایمیل و شماره تلفن درخواست کننده باشد.

- پس از بررسی توسط همکاران در بخش تبلیغات طی ایمیلی پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد تا نسبت به پرداخت آن از طریق سامانه پرداخت آنلاین سایت اقدام نمایید..

- پس از واریز مبلغ و اطلاع شما، پلن مورد نظر برای شما فعال خواهد شد.

 

 

 

ITCivil.ir

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

تبلیغات شما
عضویت در خبرنامه سایت